Itin svarbią ir dramatišką pergalę Slovakijos čempionato pusfinalyje pasiekė Nerijaus Ališausko atstovaujama Bratislavos "Slovan". Ji išvykoje po pratęsimo 3:2 (0:0, 0:2, 2:0, 1:0) pranoko reguliariojo sezono nugalėtoją "Zvolen" ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1-1.

Antrą savo įvartį, kuris leido išplėšti pratęsimą, "Slovan" pasiekė iki pagrindinio rungtynių laiko likus žaisti vos 32 sekundes. Pratęsime komandos žaidė beveik dvidešimt minučių, kol pergalingą įvartį pelnė sostinės ekipos puolimo lyderis Brendanas O'Donnellas.

N. Ališauskas šiam mačui nebuvo registruotas. Tai pirmosios lietuvio praleistos atkrintamųjų rungtynės.

Trečias ir ketvirtas serijos mačai atitinkamai šeštadienį ir sekmadienį vyks Bratislavoje.