Nerijaus Ališausko atstovaujama Bratislavos "Slovan" antrą kartą per dvi dienas savo arenoje nugalėjo "Nitra" žaidėjus ir dar labiau priartėjo prie Slovakijos ledo ritulio čempionato pusfinalio. "Slovan" šventė pergalę 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) ir dabar serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2-0.

Svečiai vienintelį savo įvartį pelnė jau pirmąją rungtynių minutę. Apskritai "Nitra" tiesiog dominavo pirmajame kėlinyje, tačiau po pirmosios pertraukos viskas pasikeitė. "Slovan" antro kėlinio viduryje pasiekė du įvarčius per mažiau nei dvi minutes ir sėkmingai pirmavo iki pat rungtynių pabaigos.

N. Ališauskas ir vėl žaidė antrame komandos penkete. Kaip ir pirmose rungtynėse Lietuvos rinktinės gynėjas užsidirbo dvi baudos minutes, šįsyk pirmajame kėlinyje.

Trečios ir ketvirtos serijos rungtynės balandžio ketvirtą ir penktą dienomis vyks Nitroje.