Lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa pergalingai startavo naujajame Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezone. Rygiečiai savo arenoje po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0, 1:0) pranoko svečius iš Rusijos Maskvos "Spartak" žaidėjus.

Pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai išnaudojo turėtą kiekybinę persvarą ir išsiveržė į priekį, visgi įpusėjus antrajam kėlinyje analogiškoje situacijoje pasižymėjo ir svečiai. Per likusią antro kėlinio dalį ir trečią kėlinį komandoms pasižymėti nepavyko, tad teko žaisti pratęsimą.

Pastarasis truko viso labo 47 sekundes - tuomet pergalingą "Dinamo" įvartį pelnė Carteris Ashtonas.

N. Ališauskas rungtyniavo trečiame "Dinamo" penkete. Ant parketo jis išbuvo 14:15 minučių ir per šį laiką atliko du jėgos veiksmus. Lietuviui tai buvo 100-osios karjeros rungtynės KHL čempionate, visus šiuos susitikimus jis žaidė vilkėdamas Rygos klubo aprangą.

Kitas rungtynes lietuvio klubas žais jau trečiadienį. Tuomet taip pat namuose teks kautis prieš "Torpedo" klubą.