Staravo naujasis Lietuvos ledo ritulio čempionato (NLRL) sezonas. Pirmajame mače susitiko "Kaunas Hockey" ir Vilniaus "Geležinio Vilko" komandos. Didelės intrigos susitikime nebuvo - kauniečiai šventė triuškinančią pergalę 6:0 (0:0, 2:0, 4:0).

Plačiau apie rungtynes:

Sostinės komandai pavyko atsilaikyti pirmąjį kėlinį, tačiau jau antrojo pradžioje svečius į priekį išvedė Eduardas Chekmaryovas (21:00, rez. perd. Grigorijus Vorobjovas). Kėliniui artėjant prie pabaigos tas pats žaidėjas pelnė ir antrąjį įvartį (38:27, Vasilijus Fedotovas), tad Kauno klubas įgijo saugesnę persvarą.

E. Chekmaryovas neketino sustoti ir paskutinio kėlinio metu. Jis pasižymėjo trečią (44:45, Petras Nausėda ir Brendanas Leavittas) ir ketvirtą kartą (50:25, G. Vorobjovas ir Artūras Katulis), o rungtynių nugalėtojas praktiškai niekam nebekėlė abejonių. Per likusį laiką įvarčius taip pat pelnė Savelijus Morozovas (54:32, V. Fedotovas ir A. Katulis) ir Konstantinas Isaevas (59:37, V. Fedotovas).

Šiose rungtynėse "Kaunas Hockey" atliko net 44 smūgius į vartus, kai tuo tarpu oponentai daugiau nei dvigubai mažiau (21 smūgis).

Nugalėtojai "laimėjo" ir pagal gautas baudos minutes. Jie daugumoje žaidė dusyk, o savo varžovams tą leido padaryti keturis kartus.