Rugsėjo pirmąją startavo naujasis Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) sezonas. Atidarymo rungtynėse susitiko praėjusių metų finalininkės Maskvos CSKA ir Omsko "Avangard" ekipos. Namuose rungtyniavę titulą ginantys armiečiai buvo laikomi ryškiais susitikimo favoritais, tačiau kiek netikėtai suklupo 1:3 (1:1, 0:1, 0:1).

Pirmojo kėlinio viduryje šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau prieš pat pertrauką "Avangard" sugebėjo išnaudoti turėtą kiekybinę persvarą ir išlygino rezultatą.

26-ą mačo minutę svečiai pelnė savo antrąjį įvartį, kai Maksas Čudinovas realizavo įspūdingą smūgį iš savo aikštės pusės, ir išsiveržę į priekį demonstravo tiesiog puikią gynybą. CSKA taip ir nepavyko išlyginti rezultatų, tad rungtynių pabaigoje vartininkas buvo pakeistas šeštu aikštės žaidėju. Tai Maskvos klubui atnešė tik dar daugiau žalos - Omsko ekipa pasižymėjo į tuščius vartus ir įtvirtino savo pergalę.

Įspūdingas M. Chudinovo smūgis:

Įdomu tai, jog iki šių rungtynių CSKA buvo laimėjusi net 8 paskutines tarpusavio akistatas. Primename, jog finalo serijoje maskviečiai triumfavo 4-0.