Penktasis Baltarusijos ledo ritulio čempionato ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių mačas tarp "Gomel" ir Gardino "Neman" klubo turėtų ilgam įsiminti abiejų klubų žaidėjams. "Neman" po pratęsimo nugalėjo 2:1, o lemiamas įvartis buvo pasiektas sužaidus 169 minutes ir keturias sekundes. Įvartis buvo pelnytas šešto pratęsimo metu, tad komandos žaidė net devynis kėlinius.

Pergalingą įvartį pelnęs "Neman" puolėjas iš Lenkijos Krystianas Dziubinskis po mačo išliko kuklus: "Šiandien tiesiog pasakiau sau, kad turime laimėti. Po labai sunkios kovos mums tai pavyko".

Tai yra ilgiausiai trukęs mačas Baltarusijos ledo ritulio istorijoje ir trečias pagal ilgį susitikimas pasaulyje. Ilgiausios rungtynės prieš ketverius metus vyko Norvegijoje, kai "Storhamer Hockey" ir "Sparta Sarpsborg" grūmėsi 217 minučių ir 14 sekundžių.