Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa patyrė dar vieną pralaimėjimą Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Šįsyk Latvijos klubas savo arenoje po pratęsimo 1:2 ( 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti "Ufa Salavat" klubo persvarą.

Nors "Dinamo" rungtynės nebuvo itin sėkmingos, individualiai N. Ališauskui jos tiesiog puikios - būtent Lietuvos rinktinės gynėjas antrojo kėlinio šešioliktąją minutę pelnė vienintelį šeimininkų įvartį, kuris, kaip paaiškėjo kiek vėliau, išplėšė šeimininkams pratęsimą.Be to, pirmajame komandos penkete žaidęs N. Ališauskas per kiek daugiau nei 19 minučių laimėjo dvi jėgos dvikovas bei blokavo vieną varžovų smūgį.

Vėl į nesėkmių ruožą papuolę latviai suklupo jau penktą kartą iš eilės, jie su 18 taškų lieka Vakarų konferencijos dugne - dvyliktoje vietoje.