Lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa patyrė itin apmaudžią nesėkmę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Latvijos klubas išvykoje po pratęsimo 2:3 (2:1, 0:0, 0:1, 0:1) tufėjo pripažinti Rusijos klubo Čerepoveco "Severstal" pranašumą.

Rygiečiai šiame susitikime praktiškai turėjo 3 taškus, tačiau vartininką aikštės žaidėju pakeitę šeimininkai sugebėjo pratęsimą išplėšti iki pagrindinio laiko pabaigos likus žaisti vos 18 sekundžių, o pratęsimo metu "Severstal" pelnė ir pergalingą įvartį.

N. Ališauskas, kaip įprasta, žaidė antrajame komandos penkete. Lietuvis žaidė 18 min. 22 sek. ir per šį laiką gavo 2 baudos minutes, blokavo 2 smūgius bei atliko 2 jėgos veiksmus.

"Dinamo" ekipa su 45 taškais Vakarų konferencijoje išlieka devinta, tuo tarpu toje pačioje konferencijoje besivaržanti Rusijos ekipa - priešpaskutinė, vienuolikta.