Lietuvos rinktinės gynėjas Nerijus Ališauskas palieka Rygos "Dinamo" komandą. Jos garbę elektrėniškis Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL) gynė pastaruosius tris sezonus.

Su "Dinamo" apranga N. Ališauskas sužaidė 152 mačus ir surinko 18 rezultatyvumo balų (7 įvarčiai ir 11 rezultatyvių perdavimų).

Pats N. Ališauskas norėjo likti komandoje, tačiau žaidėjo pavardė nefigūravo naujojo Rygos klubo Peterui Skurdos planuose.

"Šią vasarą laukiau pasiūlymo pratęsti kontraktą Rygoje. Visgi, atėjęs naujas treneris pranešė, kad manęs komandoje nemato", - apie išsiskyrimą su klubu kalbėjo 29-erių metų ledo ritulininkas.

Lietuvos rinktinės kapitono teigimu, šiuo metu situacija ledo ritulio rinkoje yra komplikuota, tačiau jis tikisi būsimo klubo paieškas užbaigti artimiausiu metu: "Tai tikrai nėra pats geriausias laikas išeiti į laisvų agentų rinką: daug komandų yra nežinioje arba mažinasi biudžetus, taip pat nėra aišku, kada bus pradėti čempionatai. Sprendimas dėl kitos komandos jau beveik priimtas, o priimdamas jį atsižvelgiu į tai, kur geriausia būtų mano šeimai bei situaciją dėl viruso. Pačiam nesinori ilgai laukti priimant sprendimą, nes jau ir taip be ledo ritulio praleidau ilgą laiką."