Nerijaus Ališausko atstovaujama pajėgiausia Latvijos ledo ritulio ekipa Rygos "Dinamo" nutraukė pralaimėjimų seriją Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). "Dinamo" savo aikštelėje 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) pranoko Vladivostoko "Admiral" ledo ritulininkus.

"Dinamo" šiose rungtynėse buvo aštresni ir pavojingesni. Visgi, įvartį pavyko pasiekti tik antroje trečio kėlinio pusėje, kai turint kiekybinį pranašumą pasižymėjo Matthew Maione (41:13). 

Rungtynių pabaigoje Rusijos ekipa vartininką pakeitė papildomu aikštės žaidėju, o tuomet išaušo lietuvio žvaigždės valanda. N. Ališauskas perėmė ritulį aikštės viduryje ir pasiuntė jį į tuščius vartus. Tai buvo pirmasis mūsų šalies atstovo įvartis KHL pirmenybėse ir apskritai pirmas tikslus Lietuvos ledo ritulininko smūgis KHL istorijoje.

N. Ališauskas žaidė ketvirtame penkete ir aikštėje iš viso praleido kiek daugiau nei 15 minučių. Jis atliko 3 smūgius į vartų plotą ir blokavo 1 smūgį.

Tai buvo tik 4 rungtynės, kada lietuviui buvo suteiktas žaidimo laikas.

Iškovoję pergalę "Dinamo" su 15 taškų Vakarų konferencijoje pakilo į 7-ą vietą, "Admiral" su 9 taškais Rytuose žengia 12-a.