Lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa šventė kiek netikėtą pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Latvijos klubas svečiuose po pratęsimo 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pranoko vieną iš pirmenybių lyderių Sankt Peterburgo "Spartak" komandą.

Visus 3 įvarčius nugalėtojams pelnė Linusas Videllis, o antrajam įvarčiui, kuris padėjo išlyginti rezultatą antrajame kėlinyje, rezultatyvų perdavimą atliko N. Ališauskas.

Antrajame komandos penkete žaidęs lietuvis ant parketo iš viso praleido 22 min. 14 sek. Be rezultatyvaus perdavimo, N. Ališauskas taip pat atliko smūgį į vartus bei blokavo 2 varžovų smūgius.

Tai buvo ketvirtasis N. Ališausko naudingumo balas šį sezoną - jis jau atliko tris rezultatyvius perdavimus ir sykį pasižymėjo pats.

Rygiečiai su 36 taškais Vakarų konferencijoje rikiuojasi 9-i, o net 62 taškus turinti SKA toje pačioje konferencijoje žengia antra.