Lietuvio Nerijaus Ališausko atstovaujama Rygos "Dinamo" ekipa šventė svarbią pergalę Kontinentinėje ledo ritulio lygoje (KHL). Rygiečiai savo arenoje 5:0 (0:0, 2:0, 3:0) sutriuškino Bratislavos "Slovan" klubą ir priartėjo prie atkrintamųjų varžybų zonos.

N. Ališauskas rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie trečiojo "Dinamo" įvarčio. Lietuvis pasiuntė ritulį į vartų zoną, ten ritulys atšoko nuo borto, o visą tai galiausiai baigėsi šeimininkų įvarčiu. Pirmame komandos penkete žaidęs N. Ališauskas iš viso ant ledo praleido 18 min. 39 sek. 

Įdomu tai, jog šis įvartis krito į Michalo Vojvodos vartus, kuris ant ledo tuo metu buvo neišbuvęs net 2 min. Kiek anksčiau pagrindinis "Slovan vartininkas" Jakubas Štepanekas nesuvaldė emocijų, įžeidinėjo ir net lazda kliudė mačo arbitrą, už tai vartų sargas gavo net 32 baudos minutes ir buvo išvarytas iki mačo pabaigos. 

Po šios pergalės "Dinamo" sąskaitoje - 60 taškų. Rygiečiai išlieka devintoje vietoje Vakarų konferencijoje, bet nuo atkrintamųjų varžybų zonos atsilieka tik tašku. Aštunti dabar rikiuojasi Podolsko "Vityaz" žaidėjai (61 tšk.), kurie patyrė šeštą pralaimėjimą iš eilės ir į priekį praleido "HC Sochi" klubą (62 tšk.). 

Iki reguliariojo sezono pabaigos liko vos du mačai..