Ketvirtadienio vakaras užsienyje žaidžiantiems Lietuvos ledo ritulininkams susiklostė nesėkmingai. Patys žaidėjai neišsiskyrė, o jų komandos patyrė pralaimėjimus.

"Liepaja" iš savo lietuvių desanto ir toliau mačams registruoja tik Marką Kaleinikovą. Puolėjas ir vėl išliko sausas, o Liepojos klubas sensacingai išvykoje 5:2 (0:1, 3:0, 2:1) pranoko "HS Riga" komandą. Primename, kad prieš mėnesį klubai taip pat žaidė tarpusavyje ir tuomet "Liepaja" triumfavo net 11:0. 

Trečią kartą iš eilės Latvijos čempionate pralaimėjusi "Liepaja" su 27 taškais išlieka ketvirta, o 12 taškų turintys rygiečiai - šešti.

Slovakijos čempionate N. Ališauskas neprisidėjo prie savo komandos įvarčių, tuo tarpu gynėjo atstovaujama Bratislavos "Slovan" namie 2:3 (0:2, 0:1, 2:0) neprilygo turnyrinės lentelės kaimynei "Michalovce".

"Slovan" su 78 taškais išlieka trečia, tačiau jau aštuonių pergalių iš eilės pasiekusi "Michalovce" sumažino atsilikimą vos iki dviejų taškų ir užima ketvirtą vietą.

Švedijos čempionate Mantas Armalis Stokholmo "Djurargens" vartuose stovėjo visas rungtynes, tačiau lietuvis neišgelbėjo komandos nuo nesėkmės prieš lygoje lyderiaujančią "Rogle" - 0:3 (0:0, 0:2, 0:1).

Lietuvos rinktinės vartininkas atlaikė 30 iš 33 oponentų metimų (90,91 proc.).

Nors ir pralaimėjo, bet 56 taškus turinti sostinės komanda išlaikė devintą vietą. "Rogle" su 85 taškais pirmauja čempionate, bet nuo artimiausių persekiotojų turi trapų trijų taškų pranašumą.