Pasaulio ledo ritulio čempionato Elito divizione Slovakijoje keturios komandos jau oficialiai baigė pasirodymą. Dviem iš jų pirmenybės baigėsi itin skaudžia nata – Prancūzijos ir Austrijos rinktinės savo grupėse užėmė paskutines vietas, todėl kitąmet turės varžytis nebe Elito, o IA divizione.

Prancūzai lemiamame septintame A grupės mače kovėsi su Didžiosios Britanijos rinktine ir buvo laikomi ryškiais mačo favoritais, bet apmaudžiai suklupo po pratęsimo – 3:4 (0:0, 3:2, 0:1, 0:1).

Antrajame kėlinyje Prancūzijos nacionalinė komanda įgijo 3 įvarčių persvarą, tačiau britai sugebėjo grįžti į rungtynes, o pratęsimo metu pelnė ir vietą divizione išsaugojusį įvartį.

Šios rinktinės pirmenybėse surinko vos po 2 taškus, o aukštesnę vietą užėmė Didžiosios Britanijos rinktinė, kadangi būtent ji laimėjo tarpusavio mačą.

B grupės autsaiderių dvikovoje taip pat užfiksuota staigmena. Austrijos rinktinė po baudinių serijos 3:4 (2:1, 0:2, 1:0, 0:0, 2:3) turėjo pripažinti italų pranašumą.

Iki šio mačo šios rinktinės taškų neturėjo, tad būtent šio mačo baigtis lėmė, kad austrai turės keltis į IA divizioną.

Primename, kad iškritusias Prancūzijos ir Austrijos rinktines kitąmet elite pakeis Kazachstano ir Baltarusijos nacionalinės komandos.