Po truputį įsibėgėją Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliarusis sezonas. Jau trečią pergalę iš eilės pasiekė 2018-aisiais titulą iškovojusi "Washington Capitals" ekipa. Šįsyk ji svečiuose 5:3 (1:00, 1:1, 3:2) pranoko "Chicago Blackhawks" klubą.

Po šios pergalės jau dešimt mačų sužaidusi JAV sostinės ekipa pakilo į antrą vietą Rytų konferencijoje, tuo tarpu "vanagai" yra sau nebūdingai žemoje vietoje. Jie Vakaruose rikiuojasi vos trylikti.

Kol kas lygoje apskritai galima pamatyti ne vieną netikėtumą. Praėjusiais metais reguliariajame sezone tiesiog dominavusi "Tampa Bay Lightning" ekipa buvo laikoma ryškiausia šio sezono favorite, bet šiuo metu Rytų konferencijoje yra už atkrintamųjų varžybų borto - devintoje vietoje. Dar prasčiau sekasi praėjusių metų čempionams "St. Louis Blues" - jie patyrė jau keturis pralaimėjimus iš eilės ir Vakarų konferencijoje rikiuojasi dešimti.

Panašu, jog į viršūnę sugrįžti nusitaikė legendinė "Anaheim Ducks" ekipa. Pastaroji rodo itin akiai patrauklų žaidimą, o sėkmingiausiai žaidžia namuose ir šiuo metu Vakarų konferencijoje rikiuojasi trečia. Tiesa, būtent sekmadienį "antinai" namie 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti netikėtą "Calgary Flames" klubo pranašumą. Tai buvo pirmasis "Ducks" pralaimėjimas savo arenoje 2019-2020-ųjų sezone.