Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) buvo sužaista dar vienuolika mačų. Bene didžiausia drama užfiksuota Kalgaryje kur vienas „Flames“ po baudinių serijos 3:4 ( 2:2, 0:1, 1:0, 0:0, 1:2) pralaimėjo titulą ginančiai „Washington Capitals“ ekipai.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus mažiau nei dvejoms minutėms svečiai dar turėjo vieno įvarčio pranašumą, bet „Flames“ neketino pasiduoti ir išplėšė pratęsimą. Tiesa, per baudinių seriją „Capitals“ visgi sugebėjo įrodyti savo pranašumą.

Trečią nesėkmę iš eilės patyrusi „Flames“ Vakarų konferencijoje užima 9-ą poziciją, analogiškoje vietoje, tik Rytų konferencijoje, šiuo metu žengia ir „Capitals“.

Kiti rezultatai:

„New Jersey Devils“ – „Florida Panthers“ 3:2 (1:0, 2:0, 0:2)
„Philadelphia Flyers“ – „New York Islanders“ 1:6 (0:2, 1:1: 0:3)
„Nashville Predators“ – „Edmonton Oilers“ 3:5 (0:1, 1:2, 2:2)
„Boston Bruins“ – „Montreal Canadiens“ 0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
„Columbus Blue Jackets“ – „Buffalo Sabres“ 5:4 (1:2, 3:0, 0:2, 1:0) – po pratęsimo
„Toronto Maple Leafs“ – „Winnpeg Jets“ 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
„Arizona Coyotes“ – „Tampa Bay Lighning“ 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
„Minnesota Wild“ – „Colorado Avalance“ 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
„St. Louis Blues“ – „Chicago Blackhawks“ 7:3 (2:2, 2:1, 3:0)
„Vancouver Canucks“ – „Pittsburgh Penguins“ 0:5 (0:0, 0:2, 0:3)