Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) naktį iš antradienio į trečiadienį buvo sužaista vienuolika susitikimų. Itin atkaklus mačas vyko Anaheime, kur vietos „Ducks“ 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) turėjo pripažinti „Philadelphia Flyers“ ekipos pranašumą.

Iki trečio kėlinio pabaigos likus vos kiek daugiau nei 2 minutėms „Ducks“ atsiliko 1:2, bet tuomet P. Abergas išnaudojo kokybinį pranašumą ir išlygino rezultatą. Visgi, „Flyers“ žaidėjų tai visai nesutrikdė – svečiai įvarčiu atsakė vos po 21 sekundės ir šventė svarbią pergalę.

„Ducks“ tai buvo jau šeštoji nesėkmė iš eilės, ši ekipa Vakarų konferencijoje žengia 12-oje vietoje. „Flyers“ Rytuose – 13-a.

Visi rezultatai:

„Buffalo Sabres“ – „Calgary Flames“ 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, 0:1) – po pratęsimo
„Carolina Hurricanes“ – „Boston Bruins“ 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
„Columbus Blue Jackets“ – „Detroit Red Wings“ 3:5 (0:3, 0:0, 3:2)
„Pittsburgh Penguins“ – „New York Islanders“ 3:6 (2:2, 0:3, 1:1)
„Montreal Canadiens“ – „Dallas Stars“ 1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
„Tampa Bay Lightning“ – „New Jersey Devils“ 8:3 (2:2, 3:1, 3:0)
„Nashville Predators“ – „Vegas Golden Knights“ 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
„Edmonton Oilers“ – „Minnesota Wild“ 3:4 (1:1, 2:2, 0:1)
„Arizona Coyotes“ – „Ottawa Senators“ 5:1 (3:0, 1:1, 1:0)
„San Jose Sharks“ – „New York Rangers“ 3:4 (1:1, 0:0, 2:2, 0:0, 0:1) – po baudinių