Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku gražią ir kiek netikėtą pergalę šventė „Edmonton Oilers“ ritulininkai. Jie svečiuose po pratęsimo 5:4 (1:3, 0:1, 3:0, 1:0) įveikė „Winnipeg Jets“ klubą.

Prieš lemiamą kėlinį „Oilers“ turėjo net 3 įvarčių deficitą, tačiau skirtumą labai greitai sumažino iki minimalaus, o galiausiai išlygino rezultatą.

Pratęsime „Oilers“ pergalė lėmė Tikslus D. Nurse‘o smūgis.

Po šios pergalės „Oilers“ Vakarų konferencijoje pakilo į 13-ą poziciją iš 15-os, „Jets“ toje pačioje konferencijoje – 6-a.

Kiti rezultatai:

„New Jersey Devils“ – „Dallas Stars“ 3:1 (1:0, 2:0, 0:0)
„New York Rangers“ – „Colorado Avalance“ 3:2 (1:0, 1:2, 0:0, 0:0, 2:1) – po baudinių
„Philadelphia Flyers“ – „Florida Panthers“ 6:5 (0:1, 5:2, 0:2, 0:0, 2:1) – po baudinių
„Pittsbourgh Penguins“ – „Vancouver Canucks“ 2:3 (1:2, 0:0, 1:0, 0:1) – po pratęsimo
„Tampa Bay Lightning“ – „Carolina Hurricanes“ 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
„Minnesota Wild“ – „Arizona Coyotes“ 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
„Vegas Golden Knights“ – „Buffalo Sabres“ 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)