Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) pirmenybės baigėsi dar visai neseniai, tačiau komandos jau aktyviai pradėjo pasirengimą kitiems metams ir po truputį lipdo sudėtį 2019-2020-ųjų sezonui.

Šioje naujienoje apžvelgsime naujausius NHL komandų sandorius.

Birželio 25 diena. Žaidėjais apsikeitė „Arizona Coyotes“ ir „Colorado Avalance“ klubai. Į Arizoną atvyko puolėjas Carlas Soderbergas, tuo tarpu „Avalance“ gavo gynėją Keviną Coonautoną ir 2020-ųjų trečio rato šaukimą.

Birželio 24 diena. Įvyko mainai tarp „Chicago Blackhawks“ ir „Carolina Hurricanes“. „Hawks“ gavo gynėją Calviną de Haaną ir puolėją Aleksi Saarela, o į Karoliną išvyko vartininkas Antonas Forsbergas ir gynėjas Gustavas Forslingas.

Birželio 24 diena. „Dallas Stars“ klubą papildė Ryanas Hartmanas, mainais už jį į „Philadelphia Flyers“ išssiunčiamas Tyleris Pitlickas.

Birželio 22 diena. Į „New Jersey Devils“ persikėlė P. K. Subbanas. Mainais už šį žaidėją „Nashville Predators“ gavo gynėjus Steveną Santini ir Jeremy Davisą, 2019-ųjų antrojo rato šaukimą ir analogišką šaukimą 2020-aisias metais.

Birželio 22 diena. „Vancouver Canucks“ papildė J. T. Milleris. „Tampa Bay Lightning“ už šį žaidėją gavo Mareką Mazanecą, 71-ą šaukimą 2019-ųjų biržoje ir pirmojo rato šaukimą 2020-aisiais metais.

Birželio 22 diena. „New Jersey Devils“ ir „Chicago Blackhawks“ apsikeitė žaidėjais. Į Naująjį Džerskį persikėlė Johnas Haydenas, į Čikagą – Johnas Quenneville‘as.