Nacionalinėje ledo ritulio lygos (NHL) Centriniame divizione puikią atkarpą po šalto dušo žaidžia "Carolina Hurricanes" ledo ritulininkai. Šiąnakat po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:2, 0:0, 1:0) pranokę "Nashville Predators" klubą, "Hurricanes" žaidėjai pasiekė jau šeštą pergalę iš eilės. Tai ilgiausia aktyvi pergalių serija lygoje.

Dabar "Hurricanes" su 37 taškais užima antrą vietą divizione ir tik tašku atsilieka nuo pirmaujančios "Tampa Bay Lightning". Čempionės titulą ginanti "Lightning" yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Įdomu tai, jog prieš pergalių seriją "Hurricanes" ir "Lightning" net keturis kartus iš eilės žaidė tarpusavyje. Pirmajame mače Karolinos komanda sutriuškino varžovus 4:0, tačiau tuomet patyrė tris pralaimėjimus iš eilės. 

Faktas, kad čempionus pavyti "Hurricanes" tikrai nebus lengva. Tampos komanda iš paskutinių devynių mačų laimėjo aštuonis, o vienintelį pralaimėjimą patyrė po baudinių serijos.

Įdomu tai, jog Centriniame divizione visai neseniai pirmą vietą užėmė "Floridos Panthers". Dabar ji nuo "Hurricans" atsilieka vienu tašku, o rokiruotę lentelėje lėmė pralaimėtas tarpusavio mačas.

NHL reguliarusis sezonas jau netrukus pasieks pusiaukėlę, tad akivaizdu, kad mūsų dar laukia tikri amerikietiški kalneliai!