Penktadienį Naujajame Džersyje startavo 2021-ųjų Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) naujokų birža. Pirmuoju numeriu "Buffalo Sabres" pasirinko aštuoniolikmetį gynėją iš Kanados Oweną Powerį.

Praėjusiame sezone O. Poweris rungtyniavo Mičigano universitete. Gindamas aukštosios mokyklos garbę jis per 26 mačus surinko 16 naudingumo balų (3 įvarčiai ir 13 rez. perdavimų). Jis taip pat gynė Kanados rinktinės garbę Latvijoje vykusiose planetos pirmenybėse ir su savo šalies rinktine tapo pasaulio čempionu. 

Antruoju numeriu naujai įsteigtas "Seattle Kraken" klubas pasirinko dar vieną Mičigano universiteto atstovą amerikietį Matthew Beniersą. Aštuoniolikmetis studentų lygoje per 24 mačus praėjusiame sezone pelnė 10 įvarčių ir atliko 14 rez. perdavimų.

Apskritai savo komandos pagrindą "Kraken" sudarė iš žaidėjų, kurie nebuvo apsaugoti kitų NHL komandų. Taip liepos 21 dieną "Kraken" komandą papildė Markas Giordano, Adamas Larssonas, Jamie Oleksiaka, Joonas Donskoi, Jordanas Eberlas. Yannis Gourde, Callas Jarnkrokas ir kiti.

Visas pirmasis NHL naujokų biržos šaukimo raundas:Likę šeši naujokų biržos ratai vyks šeštadienį.