Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) sužaisti dar trys susitikimai, o visų mačų nugalėtojai šįsyk išsisprendė tik lemiamame trečiajame kėlinyje.

„New Jersey Devils“ ekipa savo aikštelėje 3:2 (0:0, 1:2, 2:0) pranoko „San Jose Sharks“. Du greitus įvarčius „velniai“ pelnė trečiojo kėlinio pradžioje, o įgytą persvarą jiems pavyko išlaikyti iki susitikimo galo.

„Anaheim Ducks“ kiek netikėtai išvykoje 3:2 (0:1, 2:0, 0:2) nugalėjo „St. Louis Blues“. Lemiamą įvartį likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes „antinai“ realizavo išnaudodami kiekybinį pranašumą.

Pergalę taip pat iškovojo „Winnipeg Jets“ ekipa. Ji namie 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) įveikė „Carolina Hurricanes“ klubą. Likus žaisti apie 2 minutes šeimininkai antrą kartą išsiveržė į priekį, o pačioje susitikimo pabaigoje dar kartą pasiuntė ritulį į vartus, kai oponentai buvo pakeitę vartininką šeštuoju aikštės žaidėju.