Pergalę Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) iškovojo „Florida Panthers“ ekipa. „Panteros“ savo arenoje 4:3 (1:0, 1:0, 1:3, 1:0) pranoko „Toronto Maple Leafs“ klubą.

Prieš trečią kėlinį „Maple Leafs“ atsiliko 2 įvarčių skirtumu, bet sugebėjo grįžti į rungtynes ir pagrindinio laiko pabaigoje išplėšė pratęsimą. Visgi, šeimininkų tai nesutrikdė – ketvirtąją pratęsimo minutę būtent jie pelnė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės „Panthers“ Rytų konferencijoje vos keturiolikta, tuo tarpu į nesėkmių seriją papuolusi Toronto ekipa toje pačioje konferencijoje – antra.

Kiti rezultatai:

„Minnesota Wild“ – „Calgary Flames“ 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
„Columbus Blue Jackets“ – „Anaheim Ducks“ 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) – po pratęsimo
„Montreal Canadiens“ – „Ottawa Senators“ 5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
„New York Islanders“ – „Detroit Red Wings“ 4:3 (1:2, 0:0, 2:1, 0:0, 1:0) – po baudinių
„Pittsburgh Penguins“ – „Los Angeles Kings“ 4:3 (2:0, 1:2, 0:1, 1:0) – po pratęsimo
„Washington Capitals“ – „Buffalo Sabres“ 4:3 (2:1, 1:2, 0:0, 0:0, 2:1) – po baudinių
„Nashville Predators“ – „New Jersey Devils“ 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 2:1) – po baudinių
„Colorado Avalance“ – „Dallas Stars“ 6:4 (3:0, 1:2, 2:2)
‚Vancouver Canucks“ – „Philadelphia Flyers“ 5:1 (3:1, 1:0, 1:0)