Startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) ikisezoninės rungtynės. Pasirengimą 2019-2020 m. pirmenybėms atidarė kova tarp "Vegas Golden Knights" ir "Arizona Coyotes" klubų, o pergalę rezultatu 6:2 (2:2:, 2:0, 2:0) šventė namuose žaidusi Las Vegaso komanda.

Jau ketvirtąją susitikimo minutę į priekį išsiveržė Arizinos ekipa - pirmasis taikliai smūgiavo gynėjas iš Rusijos Ilja Liubuškinas.

Jau po trisdešimties sekundžių išlyginamąjį įvartį pelnė "Golden Knights" Max'as Pacioretty.

9-ąją kėlinio minutę "kojotams" Vinnie Hinostroza pelnė antrąjį įvartį, bet tai buvo paskutinis Arizonos klubo įvartis į Las Vegaso komandos vartus šiame susitikime.

12 minutę "Golden Knights" puolėjas M.Pacioretty išlygino rezultatą 2:2. Antrajame kėlinyje Las Vegaso ekipa didino savo pranašumą - 3:2 "Golden Knights" į priekį žengė po Cody Eakino įvarčio, o 37 minutę M.Pacioretty pasiekė "hattrick'ą" - 4:2.

Trečiajame kėlinyje Las Vegaso klubui įvarčius pelnė Reilly Smith'as ir paskutinę žaidimo minutę įmušęs Braydenas McNabbas.

Nors tai tik ikisezoninės rungtynės, jose netrūko kovos elementų - jau pirmajame kėlinyje po "Golden Knights" "krašto" Keegano Kolesaro smūgio ant ledo liko gulėti "Coyotes" gynėjas Aaronas Nessas.

Šiąnakt ikisezoninėse rungtynėse startuos ir kiti NHL klubai - "Nashville Predators žais su "Florida Panthers", "Buffalo Sabres" prieš "Pittsburgh Penguins", "Montreal Canadiens" - "New Jersey Devils", "Philadelphia Flyers" - "New York Islanders", "Washington Capitals" - "Chicago Blackhawks", "Dallas Stars" - "St. Louis Blues", "Calgary Flames" - "Vancouver Canucks" ir "Edmonton Oilers" - "Winnipeg Jets".

NHL reguliarusis sezonas startuos spalio 2-ąją ir baigsis balandžio 4 d., kuomet startuos atkrintamosios varžybos. Planuojama, jog sezonas tęsis iki 2020 m. birželio. Kiekviena iš 31-os lygos komandos sužais po 82 reguliaraus sezono rungtynes.