Naktį iš pirmadienio į antradienį Lietuvos laiku Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) buvo sužaisti keturi susitikimai. Bene atkakliausia kova vyko Vinipego mieste. Ten vietos „Jets“ po pratęsimo 5:4 (1:2, 0:1, 3:1, 1:0) pranoko „St. Louis Blues“ ledo ritulininkus.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą ir išlyginti rezultatai, tačiau „mėlynieji“ likus žaisti apie 10 minučių sugebėjo išnaudoti kiekybinį pranašumą ir dar kartą išsiveržė į priekį.

Jau atrodė, kad Saint Louiso ekipa išsiveš pergalę, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje „Jets“ pelnė dar vieną įvartį, o visus reikalus galutinai išsprendė jau trečiąją pratęsimo minutę.

Po šios pergalės „Jets“ Vakarų konferencijoje pakilo į trečią vietą, o „Blues“ toje pačioje konferencijoje žengia vienuolikta.