Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) tęsiasi vasaros darbymetis. Šioje naujienoje pateiksime naujausias žaidėjų mainų ir perėjimų žinias.

„Colorado Avalance“ įsigijo puolėją Nazemą Kadri, gynėją Calle Rosensą ir 2020-ųjų naujokų biržos trečio rato šaukimą. Už tai į „Toronto Maple Leafs“ buvo išsiųstas gynėjas Tysonas Barrie, puolėjas Aleksandras Kerfootas ir šeštojo rato kitų metų naujokų biržos šaukimas.

Į „Buffalo Sabres“ klubą iš „New York Rangers“ persikėlė puolėjas Jimmy Vesey. Mainais už šį žaidėją Niujorko klubas „Buffalo Sabres“ perleido 2021-ųjų trečio rato šaukimą.

Gynėjas Nikita Zaitsevas nuo šiol žais „Ottawa Senators“ komandoje. Taip pat prie šios komandos prisijungė du puolėjas Connoras Brownas ir Michaelas Carcone. Už šiuos žaidėjus „Toronto Maple Leafs“ gavo gynėją Beną Harpurą, puolėją Aaroną Luchuką ir trečio rato šaukimą 2020-ųjų biržoje.

„Anaheim Ducks“ klubo marškinėklius vilkės puolėjas Nicolas Deslauriers. Jį „Montreal Canadiens“ paleido už 2020-ųjų ketvirto raundo šaukimą.

„Canadiens“ taip pat iškeitė puolėją Andrew Shaw ir septinto raundo 2021-ųjų biržos šaukimą. Mainais už tai iš „Chicago Blackhawks“ gavo net tris šaukimus – 2020-ųjų trečiojo rato bei 2020-ųjų antrojo ir septintojo ratų.

„Carolina Hurricanes“ ir „Florida Panthers“ klubai apsikeitė vartininkais. „Hurricanes“ ekipoje nuo šiol žais Jameas Reimeris, o „panterų“ aprangą vilkės Scottas Darlingas. „Panthers“ už tai taip pat gavo 2020-ųjų šešto raundo šaukimą.