Norvegijos ledo ritulio antrojoje lygoje trečiadienį puikiai sekėsi lietuviams.

Ugniaus Čižo ir Pauliaus Gintauto atstovaujama "Comet" svečiuose 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pranoko "Furuset" klubą.

U. Čižas šiame mače liko be efektyvumo balų, tačiau P. Gintautą galima vadinti vienu iš mačo didvyrių, kadangi būtent po jo rezultatyvaus perdavimo buvo pelnytas pergalingas įvartis trečiojo kėlinio viduryje.

Tuo tarpu tris lietuvis savo gretose turinti "Hasle/Loren" ekipa 2:5 (0:0, 2:1, 0:4) suklupo išvykoje, bet mūsų šalies atstovai buvo itin pastebimi.

Būtent po bendros lietuvių kūrybos svečiams pavyko pasiekti abu įvarčius. Antrojo kėlinio 15 minutę pasižymėjo Deividas Bogdziulis, o jam asistavo Deividas Nomanovas ir Ilija Četvertakas, o dar po trijų minučių I. Četvertakas išvedė savo ekipą į priekį po D. Nomanovo ir D. Bogdziulio rezultatyvaus perdavimo.