Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė beviltiškai pralaimėjo pirmą mačą trečiame olimpinės atrankos etape. Slovėnijoje vykstančiame G grupės turnyre lietuviai net 2:12 (0:4, 1:3, 1:5) turėjo pripažinti triuškinantį šeimininkų slovėnų pranašumą.

Lietuvos nacionalinė komanda garbės įvarčius pasiekė paskutinėmis antrojo ir trečio kėlinio sekundėms. Iki antrojo kėlinio finišo likus septynioms sekundėms žaidžiant daugumoje pasižymėjo Povilas Verenis (rez. perd. Antanas Bosas), o pačią paskutinę mačo sekundę antrą įvartį Lietuvai pelnė Emilijus Krakauskas (rez. perd. Lukas Žukauskas ir Patrikas Misiukas).

Po šio mačo mūsiškiai atsidūrė grupės dugne, kadangi kitame mače japonai 9:0 pranoko kroatus. Būtent su japonais Lietuvos rinktinė žais penktadienį.

Primename, jog į paskutinį, ketvirtą atrankos etapą pateks tik grupės nugalėtojai. Bent po pirmosios dienos panašu, jog šioje grupėje geriausius šansus žengti toliau turi slovėnai ir japonai.