Kontinentinės ledo lygos (KHL) čempione kiek netikėtai tapo Rytų konferencijos nugalėtoja Omsko "Avangard". Šeštose, didžiojo finalo iki keturių pergalių serijos, rungtynėse "Avangard" savo arenoje 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pranoko Maskvos CSKA ir triumfavo 4-2

Vienintelį mačo įvartį paskutinę pirmo kėlinio minutę pelnė Omsko klubo puolėjas Sergėjus Tolčinskis.

Primename, kad po trijų rungtynių šioje serijoje priekyje 2-1 buvo Vakarų konferenciją atstovaujanti CSKA, tačiau paskutinėse trijose finalo rungtynėse persvarą įrodė "Avangard" ir uždarė seriją.

"Avangard" atsirevanšavo armiečiams už finalo seriją 2019-aisias. Tuomet šios komandos taip pat grūmėsi finale, o Maskvos komanda triumfavo sausu rezultatu 4-0.

Tai yra antrasis "Avangard" KHL trofėjus. Pirmą kartą Gagarino taurę Omsko klubas iškovojo dar 2004-aisias.