Paulius Gintautas iniciavo spurtą antrajame kėlinyje, o tai leido Haldeno "Comet" komandai iškovoti pergalę Norvegijos antroje lygoje. "Comet" savo arenoje 5:4 (1:2, 3:1, 1:1) pranoko "Gjovik" klubą.

Po svečių įvarčio antrojo kėlinio pradžioje svečiai įgijo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau tuomet savo žodį tarė P. Gintautas. Puolėjas pelnė du įvarčius paeiliui, o prie trečiojo prisidėjo rezultatyviu perdavimu, o tai leido "Comet" pirmą kartą rungtynėse išsiveržti į priekį.

Kitas "Comet" liertuvis Ugnius Čižas šiame mače neišsiskyrė.

Tai buvo antroji šių komandų akistata šią savaitę. Pirmąją po pratęsimo laimėjo namie žaidusi "Gjovik".

Po sekmadienio rungtynių komandos turnyrinėje lentelėje apsikeitė vietomis. 28 taškus turinti "Comet" rikuojasi ketvirta, o tašku mažiau surinkusi "Gjovik" - penkta.