Slovakijoje vykstančiame Pasaulio ledo ritulio čempionato Elito divizione pirmadienį buvo sužaisti keturi susitikimai. Visuose pergales pasiekė favoritai.

B grupės mače akis į akį susidūrė iki tol nepralaimėjusios Rusijos ir Čekijos komandos. Rusai šiose rungtynėse šventė pergalę 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) ir surinkę 9 taškus iš tiek pat galimų įsitvirtino pirmoje vietoje.

Kitame šios grupės susitikime švedai 9:1 (3:0, 5:0, 1:1) sutriuškino norvegus. Švedams tai buvo antroji pergalė, tuo tarpu Norvegijos rinktinė kol kas yra pralaimėjusi visus 3 susitikimus.

A grupės susitikime JAV ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (2:1, 0:1, 0:0, 1:0) pranoko suomius ir į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę. Suomijos rinktinei tai buvo pirmasis pralaimėjimas.

Kitos šios grupės rungtynėse įspūdingą pergalę pasiekė kanadiečiai. Jie 6:5 (2:2, 3:2, 1:1) pranoko šeimininkę Slovakijos rinktinę.

Įdomu tai, jog lemiamą įvartį Kanados komanda pelnė paskutinę pagrindinio rungtynių laiko sekundę, kai sugebėjo pasinaudoti turėtu kiekybiniu pranašumu.