Pasaulio ledo ritulio čempionato finale susigrums Kanados ir Suomijos rinktinės. Tai bus antroji šių komandų tarpusavio dvikova šiame čempionate, o rungynės dėl aukso medalių Rygos arenoje vyks sekmadienį.

Pirmajame pusfinalio mače kanadiečiai 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) pranoko Jungtinių Amerrikos Valstijų atstovus ir saldžiai jiems atsirevanšavo už triuškinantį pralaimėjimą grupėje. Didžiąją trečio kėlinio dalį komandas skyrė minimalus skirtumas, tačiau amerikiečiams taip ir nepavyko išlyginti rezultato, o pačioje rungtynių pabaigoje kanadiečiai tašką rungtynėse padėjo įmušdami į tuščius vartus.

Tuo tarpu suomiai 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) pranoko vokiečius, tokiu pačiu rezultatu Skandinavijos atstovai Vokietijos rinktinę buvo pranokusi ir grupėje. Įdomu tai, jog paskutinėmis rungtynių sekundėmis vokiečiai turėjo kelis itin gerus šansus išplėšti pratęsimą, tačiau ritulys į vartus taip ir neįskriejo.