Šiemet pasaulio ledo ritulio čempionatas bus rengiamas tik Latvijos sostinėje Rygoje. Šią informaciją antradienį patvirtino Tarptautinė ledo ritulio federacija (IIHF).

Kaip ir buvo planuota svarbiausios pirmenybių kovos bus rengiamos Rygos arenoje. Būtent šioje arenoje vyks pusfinaliai ir susitikimai dėl medalių. Šioje grupėje taip pat bus sužaisti visi B grupės mačai, dvi ketvirtfinalio rungtynės. 

Tuo tarpu A grupės mačai ir likę du ketvirtfinalių susitikimai bus žaidžiami Rygos olimpiniame sporto centre. Buvo baiminamasi, jog šis sporto kompleksas nesugebės įgyvendinti reikiamų kokybinių reikalavimų, tačiau latviai patikino, jog olimpinis centras čempionatui bus parengtas tinkamai.

Primename, kad pirmenybės turėjo vykti Rygoje ir Baltarusijoje, tačiau dėl nevaldomos koronaviruso situacijos ir nuolatinių žmogaus teisių pažeidimų šalyje iš Baltarusijos šią teisę nuspręsta atimti. Paaiškėjus, jog pirmenyės nevyks Baltarusijoje pagalbos ranką organizatoriams tiesė ir Lietuva, tačiau mūsų šalies kandidatūra buvo atmesta dar pirminėje stadijoje.