Lietuvos rinktinė baigė pasirodymą kasmetiniame "Turkish Airlines Baltic Chalenge Cup" turnyre. Susitikime dėl penktosios vietos lietuviai 4:3 (1:1, 3:1, 0:1) pranoko Kazachstano U20 rinktinę.

Sužaidus beveik 7 minutes lietuviai išnaudojo kiekybinę persvarą ir po Artūro Katulio perdavimo pirmąjį mačo įvartį pelnė Edgaras Protčenko. Tiesa, oponentai dar pirmajame kėlinyje lygino rezultatą.

Antrajame kėlinyje pirmasis įvartis krito dešimtąją minutę, o vėl susigrąžinusi pranašumą Lietuvos rinktinė netrukus pasižymėjo ir dar dukart - iš pradžių žaidžiant daugumoje pasižymėjo Povilas Verenis, tuomet taip pat žaidžiant 5 prieš 4 įmušė Paulius Gintautas, o ketvirtąjį įvartį pridėjo Aivaras Bendžius.

Kazachai ir vėl pasižymėjo kėlinio pabaigoje, tačiau iki mačo pabaigos lietuviai išlaikė saugų dviejų įvarčių pranašumą. Pačioje trečio kėlinio pabaigoje Kazachstano jaunimas dar sušvelnino skirtumą iki minimalaus, bet galutinę pergalę iškovojo mūsiškiai.

Geriausiu susitikimo dėl penktosios vietos žaidėju lietuvių gretose buvo pripažintas Emilijus Krakauskas. Apdovanojimus šiame mače teikė legendinis Lietuvos ledo ritulininkas, asociacijos "Hockey Lietuva" prezidentas Dainius Zubrus.