Apmaudžiau tiesiog nebūna. Su šiuo sakiniu veikiausiai sutiktų Rygos "Dinamo" ledo ritulininkai su lietuviu Nerijumi Ališausku. Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynėse rygiečiai savo arenoje po pratęsimo 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) turėjo pripažinti Maskvos "Dinamo" pranašumą, o pralaimėjimą lėmusį įvartį Latvijos klubas praleido paskutinę pratęsimo sekundę.

N. Ališauskas žaidė pirmame komandos penkete ir ant ledo išbuvo 21 min. 29 sek. Per šį laiką gynėjas blokavo vieną varžovo smūgį ir gavo dvi baudos minutes.

Antrą kartą iš eilės suklupusi Rygos ekipa su 23 taškais Vakarų konferencijoje išlieka priešpaskutinė, vienuolikta. Tiesa, tiek pat taškų turi ir žemiau besirikiuojanti Minsko "Dinamo".

Maskvos "Dinamo" su 39 taškais Vakaruose - antra.