Švedijoje įvyko paskutinysis šio sezono Euroturo etapas - "Carlson Hockey Games". Šiame etape pirmą vietą iškovojo visas tris pergales šventusi Čekijos rinktinė. Tai buvo vienintelis etapas kuriame pirmą vietą iškovojo būtent čekai.

Pirmose savo rungtynėse Čekijos komanda 2:1 pranoko suomius, antrą dieną po pratęsimo 3:2 buvo nugalėti švedai, o galiausiai net 4:0 buvo sutriuškinta Rusijos rinktinė.

Visos kitos komandos turnyrą baigė iškovojusius po vieną pergalę. Švedai pirmą dieną 4:6 nusileido rusams, bet paskutiniame mače 3:2 įveikė Suomijos rinktinę ir dėl iškovoto taško prieš nugalėtojus užėmė antrą vietą.

Suomiams trečią vietą etape atnešė pergalė prieš rusus 4:1. Abi rinktinės pasirodymą baigė turėdamos po tris taškus, bet trečioji vieta atiteko suomiams dėl geresnio tarpusavio rezultato.

Galutinė "Carlson Hockey Games" rikiuotė:

Vieta Komanda Pergalės Pralaimėjimai Taškai
1. Čekija 3 0 8
2. Švedija 1 2 4
3. Suomija 1 2 3
4. Rusija 1 2 3


Tiesa, Rusijos rinktinė dėl prasto pasirodymo paskutiniame etape sielotis per daug neturėtų, kadangi bendroje įskaitoje triumfavo būtent ši komanda. Rusai triumfavo pirmuose trijuose Euroturo etapuose, todėl šis etapas jiems tebuvo formalumas.

Metinė Euroturo įskaita:

Vieta Komanda Pergalės Pralaimėjimai Taškai
1. Rusija 10 2 27
2. Čekija 6 6 19
3. Suomija 4 8 15
4. Rusija 4 8 11