Lietuvos rinktinės puolėjas Paulius Gintautas ir toliau rungtyniaus vienoje pajėgiausių Norvegijos antros lygos komandų Haldeno "Comet". Klubas oficialiai pranešė, kad su lietuviu sudarė naują dvejų metų sutartį.

P. Gintautas yra tikras "Comet" senbūvis. Šioje ekipoje neseniai 26-ąjį gimtadienį atšventęs vilnietis praleido paskutinius septynis sezonus. Per šį laiką P. Gintautas tapo vienu svarbiausių komandos žaidėjų. Vilkėdamas "Comet" aprangą puolėjas sužaidė 211 mačų ir surinko net 249 naudingumo balus (144 įvarčiai ir 105 rezultatyvūs perdavimai).

Po naujos sutarties sudarymo, "Comet" komandos generalinis vadybininkas Martinas Engebretsenas lietuviui negailėjo gražių žodžių: "Paulius yra labai svarbus mūsų puolimo žaidėjas, tai tikras komandos variklis. Tai puolėjas kuriuo mes galime pasitikėti ir gynyboje".

Pats P. Gintautas teigė, jog su "Comet" tikisi galiausiai pakovoti dėl vietos aukščiausiame divizione: "Nusprendėme, kad parašus ant naujos sutarties geriausia sudėti po sezono pabaigos. Tikiuosi, kad su "Comet" galiausiai pateksime į kvalifikacinį turnyrą, kuris suteiktų šansą kilti dar aukščiau. Gaila, kad pastaruosius kelis metus tokia galimybė iš mūsų buvo atimta dėl pandemijos".

Primename, kad "Comet" komandoje taip pat rungtyniauja Ugnius Čižas.