Pauliaus Gintauto ir Ugniaus Čižo atstovaujama Haldeno "Comet" antroje Norvegijos lygoje po pratęsimo 5:4 (2:1, 2:0, 0:3, 1:0) pranoko "Tonsberg" klubą, o mačo didvyriais nugalėtojų gretose drąsiai galima vadinti abu lietuvius.

Pirmieji šiose rungtynėse pasižymėjo svečiai, tačiau tuomet sekė net trys P. Gintauto įvarčiai ir šeimininkai buvo priekyje 3:1. Tuomet pirmą savo įvartį pelnė ir U. Čižas, tad prieš trečią kėlinį "Comet" turėjo itin solidų trijų įvarčių pranašumą.

Deja, trečiasis kėlinys "Comet" susiklostė tiesiog tragiškai - Haldeno komandos pranašumas ištirpo iki minimalaus, o 60-ąją pagridinio laiko minutę paskutinę turnyrinės lentelės pozicija užimanti "Tonsberg" išplėšė pratęsimą.

Per pridėtą laiką tašką mače padėjo antrą savo įvartį pelnęs U. Čižas.

Pergalingo įvarčio autorius, taip pat šiose rungtynėse atliko du rezultatyvius perdavimus P. Gintautui. O pastarasis sėkmingai ritulį U. Čižui asistavo vieną kartą. Taigi, lietuviai rungtynes baigė surinkę po keturis efektyvumo balus.

Pastaruoju metu ne pačią geriausią formą demonstruojanti "Comet" su 20 taškų po dvylikos sužaistų mačų turnyrinėje lentelėje rikiuojasi trečia.