Sekmadienį Lietuvos ledo ritulio čempionate buvo sužaistos dvi rungtynes, o pergales iškovojo "HC Klaipėda" ir Vilniaus "7bet - Hockey Punks".

Klaipėdiečiai savo žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai po baudinių serijos 5:4 (2:2, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) pranoko tuo metu čempionate pirmavusius "Kaunas City" žaidėjus.

Klaipėdiečių triumfą šiose rungtynėse nukalė puikus vartininko žaidimas: į Maksimo Ponomarenko vartus skriejo net 74 metimai, iš kurių 70 rusas atrėmė. Klaipėdiečiai į "Kaunas City" vartus atliko beveik dvigubai mažiau metimų – 38.

Pirmajame kėlinyje po Emilio Aleknos ir Arno Palšausko įvarčių "HC Klaipėda" dukart pirmavo, bet Vytautas Jagelavičius ir Artiomas Starovoitovas surado savo atsaką. Antrajame kėlinyje po dar vieno V. Jagelavičiaus įvarčio jau klaipėdiečiai turėjo vytis, bet ilgai persvaros svečiai neišlaikė: tiksliu metimu pusiausvyrą atstatė Mikhailas Evstigneevas.

Trečiajame kėlinyje Klaipėdos "Akropolyje" į atlapus vienas kitam kibo Olegas Peliušenokas ir Kirylas Danilenka, o teisėjai abu muštynių dalyvius pašalino iš aikštės.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos "Kaunas City" pavyko įgyti pranašumą po Pavelo Pravilo sėkmingai užbaigos atakos, bet patys sau problemų prisidarę kauniečiai gavo dvi nuobaudas, kurios virto Aleksejaus Nikulino išlyginamuoju įvarčiu.

Pratęsimo metu įvarčių pelnyta nebuvo, tad nugalėtojas sprendėsi baudinių serijoje. Jos metu vienintelis vartininką pergudravo M. Evstigneevas atnešęs „HC Klaipėda“ komandai pergalę prieš lygos lyderius.

Tuo tarpu "pankai" Vilniuje 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) pranoko "LTeam Select" ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės poziciją. Pralaimėję lygos naujokai ir toliau lieka be taškų.

Vilniaus komandai du įvarčius pelnė Mauras Baltrukonis, po sykį pasižymėjo Aivaras Bendžius, Jaunius Jasinevičius ir Dino Mukozovas. Pralaimėtojų gretose įvarčius mušė Artemas Kuzmenko ir Ernestas Misiukas.