Elektrėnų „Energija“ Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) ir toliau žengia be pralaimėjimų. Titulą ginanti ekipa Vilniuje 5:3 (2:1, 2:2, 1:0) pranoko vietos „Hockey Punks“ ledo ritulininkus.

Tai buvo pirmoji šių komandų akistata tarpusavyje šį sezoną, dar kartą ekipos grumsis jau kitą savaitę. Tiesa, tuomet susitikimas vyks Elektrėnuose.

Po šios pergalės „Energijos“ sąskaitoje – 15 taškų. Ši ekipa tvirtai žengia pirmoje lentelės vietoje. Tuo tarpu per 5 turus 5 taškus surinkę pankai pirmenybėse žengia treti.

Rungtynių eiga:

Pirmieji rungtynėse pasižymėjo šeimininkai – sužaidus beveik 7 minutes smūgiu iš arti įvartį pelnė Edvardas Ivankevičius (6:50 min., rez. perd. Ernestas Trukšnys ir Laisvydas Rimkus). Visgi, ilgai džiaugtis jiems neteko, kadangi „Energija“ dar pirmajame kėlinyje atsakė dviem tiksliais smūgiais ir išsiveržė į priekį – 12:11 min. pasižymėjo Rolandas Aliukonis (rez. perd. Andrius Židkovas ir Artūras Katulis), o 14:10 min – Donatas Vitte.

„Hockey Punks“ neketino nusileisti ir antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjus Artūrui Švedaravičiui lygino rezultatą (23:04, rez. perd. Edgaras Rybakovas ir Laisvydas Kudrevičius). Po šio smūgio komandos kurį laiką nepasižymėjo, be to abi ekipos nuolat žaidė ne pilna sudėtimi dėl turimų nuobaudų.

Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms A. Katulio smūgį pataisė ir dar kartą „Energiją“ į priekį išvedė Mauras Baltrukonis (35:26). Susigrąžinusi persvarą „Energija“ ją netrukus padvigubino, kadangi pasižymėjo Dovydas Kulevičius (37:12, rez. perd. Rolandas Aliukonis Deividas Kazlauskas), tačiau svaresne persvarą Elektrėnų ekipa išlaikė labai trumpą laiką – įvarčiu iškart atsakė Algimantas Visockas (37:45, L. Rimkus ir E. Trukšnys).

Trečiame kėlinyje „Energija“ žaidė aštriai ir savo pergalę įtvirtino pasiektu dar vienu įvarčiu. 56-ą mačo minutę mušė Andrius Židkovis (55:58, rez. perd. M. Baltrukonis ir Karolis Kubilius) ir Elektrėnų ekipa nugalėjo rezultatu 5:3.