Vilniuje tęsiasi pasaulio jaunimo iki 20 metų čempionato IIA diviziono kovos.

Ketvirtadienį pirmajame mače susigrūmė japonai ir ispanai. Čia Azijos atstovai nepaliko jokių vilčių oponentams ir sutriuškino juos net 8:0 (5:0, 3:0). 

Japonai yra absoliutūs lyderiai pagrindiniai pretendentai į aukso medalius. Jie kol kas iškovojo visas tris pergales ir turi 9 taškus iš tiek pat galimų. Ispanai išlieka su trimis taškais. Tiek pat turi britai, rumunai ir lietuviai. Serbai kol kas taškų neturi.

Antrajame susitikime susikovė Didžiosios Britanijos ir Rumunijos rinktinės. Čia 5:3 (2:0, 0:1, 3:2) nugalėjo britai, tiesa pergalė nebuvo tokia lengva kaip buvo galima tikėtis. Trečio kėlinio pradžioje rumunai lygino rezultatą (2:2), o Didžiajai Britanijai dar sykį išsiveržus į priekį, rezultatas labai greitai vėl tapo lygus (3:3). Visgi, 49-ą ir 54-ą įvarčius pasiekę favoritai į savo sąskaitą įsirašė antrą pergalę ir dabar turi 6 taškus.

Primename, jog į aukštesnį divizioną kils tik aukso medalių laimėtojai. Tuo tarpu blogiausiai pasirodžiusi rinktinė bus priversta keltis į IIB divizioną.

Žiūrėkite mačus gyvai!

Ispanija - Japonija:

Didžioji Britanija - Rumunija: