Ką reiškia pirmieji žingsniai ant ledo ir kokios emocijos apima? Apie ką galvoja tavo vaikas? Tokie klausimai iškilo vienam populiariausių ledo ritulio "influencerių", Kanadoje gyvenančiam treneriui Jeremy. Pastarasis internete veda projektą howtohockey.com, kuriame dalinasi naudingais patarimais ledo ritulininkams.

Jeremy yra dviejų vaikų tėvas. Kaip Kanadoje įprasta, ledo ritulio treneris ketverių metų sūnų pastūmėjo į ledo ritulio treniruotes, o kad geriau suprastų savo atžalą nusprendė treniruotės metu prie Masono aprangos prijungti mikrafoną.

Pasirodo, Masonas yra iškalbus jaunasis ledo ritulininkas ir jo mintys, virtusios žodžiais, keliauja tiesiai į eterį. 

Ledo ritulio "pipiras", kokių pilna ir Lietuvoje, prikalbėjo tiek, kad filmuotą medžiagą patalpinus Youtube, ją peržiūrėjo beveik 5 milijonus kartų, o taip pat video klipas buvo parodytas per populiariausius sporto kanalus Šiaurės Amerikoje - ESPN ir TSN bei daugelį kitų.

Prieš iščiuoždamas ant ledo Masonas tėtį pasveikina su Helouvinu. Bet... pala... Juk jis lapkritį, o dabar - vasario 15! Plačiau apie keturmečio nuotykius ant ledo žiūrėkite video.