Po 1,5-2 metų Kaune durtis turėtų atverti visiškai nauja ledo arena. Arena išdygs netoli „Girstučio“ baseino, o jos techninis projektas – jau parengtas. Artimiausiu metu bus paskelbtas konkursas ir ieškoma, rangovų kurie užsiims statyba.

Šią informaciją patvirtino Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Petrauskas: „Techninis arenos projektas, jau yra parengtas. Dabar vyksta ekspertizė ir artimu metu turėsime statybos leidimą. Projektas turėtų būti baigtas po 1,5-2 metų“, - kalbėjo G. Petrauskas.

Tai, jog laikinojoje sostinėje atsiras nauja ledo arena nereiškia, kad senoji užvers duris. Ją ketinama remontuoti ir naudoti toliau, kadangi šiuo metu Kaune yra didelis ledo arenų poreikis.

Anksčiau veikė arena Kauno „Akropolyje“, tačiau, pasak G. Petrausko, arenų Kaunui trūko.

Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis taip pat džiaugėsi, jog Kaune asiras dar viena ledo arena: „Visi vaikai negali būti krepšininkais, reikia ir tų kurie čiuožtų“, - sakė meras.

Planuojama, kad naujoji arena užims daugiau kai 7,5 tūkst. kv. m. Vienoje iš dviejų numatytų aikščių vyks treniruotėms, tuo tarpu kitoje bus įrengtos apie 700 žiūrovų talpinančios tribūnos.

Naujoje arenoje treniruotis galės ne tik ledo ritulininkai, bet ir dailiojo čiuožimo šokėjai bei kerlingo žaidėjai.