Prasidėjo bilietų prekyba į kitų metų sausio pradžioje Vilniuje rengiamą pasaulio ledo ritulio IIA diviziono U-20 čempionatą. Jame dėl kelialapio į aukštesnį divizioną kausis ir Lietuvos rinktinė – būsimosios mūsų šalies ledo ritulio žvaigždės.
 
Lietuvos jaunimo ledo ritulio rinktinė sausio 6-12 dienomis stos į kovą su Didžiosios Britanijos, Japonijos, Rumunijos, Serbijos ir Ispanijos rinktinėmis ir varžysis dėl to, apie ką Vilniuje svajos visos nacionalinės komandos – pirmosios vietos bei kelialapio į aukštesnį divizioną.
 
Praėjusiais metais per žingsnį nuo aukso likę lietuviai turėjo tenkintis sidabru ir stebėjo, kaip džiaugsmo šokį šoka namuose triumfavę estai, tačiau šį kartą kovos persikelia į Vilniaus „Pramogų“ areną. Paskutinį kartą šiame lygmenyje lietuviai triumfavo 2017 metais, o Dougo Boulangerio treniruojamoje ekipoje bus ir prie šio triumfo prisidėjusių žaidėjų, kurie viliasi, jog prie savų žiūrovų rinktinė pakartos šį pasiekimą.
 
„Mūsų tikslas vienas – vyksime į čempionatą laimėti aukso, o tokius tikslus keliame kiekvieną kartą. Norint tai pasiekti, turės susidėti daug faktorių, tačiau mes keliame tik aukščiausius tikslus“ , - apie čempionatą Lietuvoje kalbėjo komandos vyriausiasis treneris kanadietis D.Boulangeris. 
 
U-20 pirmenybės yra paskutinės prieš vyrų lygmenį ir yra laikomos tarpinėmis tarp jaunimo ir suaugusiųjų ledo ritulio, tad jose bus galima pamatyti ne vieną netolimos ateities ir Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinės veidą. Lietuvos rinktinei siekiant pergalių, jiems bus būtina ir žiūrovų pagalba. 

Bilietais prekiaujama platformoje bilietai.lt. Vienų rungtynių kaina - nuo 6 EUR, o abonemento, kuris atvers duris į visas čempionato rungtynes, - 21 euras.