Dramatišką pergalę Lietuvos ledo ritulio čempionate (NLRL) pasiekė "Kaunas Hockey" klubas. Laikinosios sostinės ekipa išplėšė pratęsimą ir po baudinių serijos 6:5 (2:4, 0:1, 3:0, 0:0, 1:0) pranoko Vilniaus "Geležinį Vilką".

Plačiau apie rungtynes:

Rungtynės iškart startavo audringai ir abiejų komandų žaidėjai dar mačo pradžioje gavo po dvi baudos minutes. Mačo pradžioje netrūko ir įvarčių - ketvirtą susitikimo minutę svečius į priekį išvedė Konstantinas Isaevas (03:25, rez. perd. Dmitrijus Babičius ir Grigorijus Vorobjovas). Tačiau šeimininkų tai neišgąsdino ir dar tą pačią minutę jie mušė du įvarčius ir išsiveržė į priekį, pasižymėjo Nikodemas Numavičius (03:25, Timonas Mažulis) ir Arnas Misiukas (03:52, Justinas Vėželis). Persvaros vilniečiams nepavyko išlaikyti net minutę - įvarčių fiestą pratęsė rezultatą lyginęs Vasilijus Fedotovas (04:21, Eduardas Chekmaryovas).

Kuriam laikui žaidimas aprimo, bet vienuoliktą susitikimo minutę šeimininkai pasinaudojo atsipalaidavusius oponentus ir Rojus Plepys (10:08) pasiuntė ritulį į tinklą. Vilniaus klubas toliau spaudė varžovus ir tai davė vaisių - šešioliktą minutę savo ekipos persvarą padvigubino Timonas Mažulis (15:49, Avgustinas Silinas). Kėlinio pabaigoje "Geležinis Vilkas" kelissyk žaidė mažumoje, tačiau Kauno klubas to neišnaudojo.

Dvidešimt šeštą minutę šeimininkai pasiekė savo penktą įvartį, jį pelnė Andrius Židkovas (25:38, P. Misiukas ir A. Silinas). Po šio epizodo vyko itin arši kova - šeimininkai mažumoje žaidė sykį, o svečiai net keturis kartus. Po antrojo kėlinio "Geležinis Vilkas" turėjo net trijų įvarčių pranašumą.

Lemiamo kėlinio pradžioje kauniečiai dar kartą įgijo kiekybinį pranašumą ir šįsyk tuo pasinaudojo. O pasižymėjęs E. Chekmaryovas (41:34, V. Fedotovas ir G. Vorobjovas) netrukus sušvelnino skirtumą ir iki minimalaus (42:12, Brenandas Leavittas ir G. Vorobjovas).

Visą likusį kėlinį "Kaunas Hockey" siekė lygintį rezultatą ir galiausiai jiems pavyko pasižymėti paskutinę pagrindinio laiko minutę. Svečių herojumi tapo trečią įvartį trečiame kėlinyje pasiekęs E. Chekmaryovas (59:22, Vytautas Jagelavičius).

Per pratęsimą komandoms pasižymėti nepavyko, tad nugalėtoją lėmė baudinių seriją. Joje kauniečiai pasižymėjo dukart, o vilniečiai kartą, tad pergalę šventė svečiai.