"Tampa Bay Lightning" iki Nacionalinės ledo ritulio (NHL) čempionės titulo liko vos viena pergalė. Ketvirtajame finalo serijos mače Floridos valstijos komanda po pratęsimo 5:4 (1:2, 2:1, 1:1, 1:0) įveikė Dalaso "Stars" pasipriešinimą ir dabar serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-1.

Pirmajame kėlinyje "Stars" atliko vos tris metimus į vartus, bet po Joe Pavelski įvarčio devynioliktą mačo minutę jau pirmavo 2:0. Atrodė, jog Dalaso atstovai pirmąjį mačo trečdalį užbaigs turėdami solidžią persvarą, bet solidesnį pranašumą jie išlaikė mažiau nei minutę. Braydenas Pointas dar pirmojo kėlinio pabaigoje švelnino skirtumą iki minimumo, o trečią antro kėlinio minutę tas pats žaidėjas lygino rezultatą.

Bendrai antrame kėlinyje vyko apylygis žaidimas. "Stars" sugebėjo dar kartą išsiveršti į priekį, bet praleidę įvartį kėlinio pabaigoje, lemtingą mačo atkarpą pasitiko esant lygiam rezultatui.

"Lightning" pirmą kartą į priekį išsiveržė septintą trečio kėlinio minutę, po Alexanderio Killorno įvarčio, bet jau po keturių minučių antrą savo įvartį pasiekęs J. Pavelski lygino rezultatą ir perkėlė klubus į pratęsimą.

Per pridėtą laiką didvyriu tapo "Lightning" gynėjas Kevinas Shattenkirkas. Jis pasižymėjo septintąją pratęsimo minutę ir dar labiau priartino Tampos klubą prie išsvajotojo titulo.

Penktosios serijos rungtynės Edmontone vyks jau artėjančią naktį.