Elektrėnuose įvyko antrasis Pipirų turnyro etapas. Praėjusį sezoną čia varžėsi vaikai iki aštuonerių, o šiemet - iki devynerių metų - U-9 komandos. Turai vyksta po kartą į mėnesį, ekipos žaidžia A ir B divizionuose.

Dėl kiečiausių Lietuvos ledo ritulio pipirų vardų varžosi Geležinio Vilko, Sostinės ledo ritulio akademijos, Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos, Šiaulių Šaulio, Griunvaldas/Kaunas Hockey, "Hockey Punks", Klaipėdos Baltijos, HC Klaipėda, Skato ir Baltų Ainių komandos. Taip pat įdomu tai, kad B divizione žaidžia pirmą kartą suburta Sostinės ledo ritulio akademijos mergaičių komanda. Pastarajai sekasi puikiai - antrajį turą ledo ritulininkės užbaigė be pralaimėjimų.

Pipirų turnyre jaunieji Lietuvos ledo ritulio žaidėjai žaidžia ne per visą, o per pusę arenos, be to vyksta ne pilnas mačas, o du kėliniai po 9 minutes nestabdomo laiko. Tokia praktika vaikų ledo ritulyje yra taikoma dabartinių pasaulio čempionų šalyje Suomijoje.

Komandos varžosi suskirstytos į dvi grupes. A grupėje žaidžia labiau patyrę ledo ritulininkai, kurie po metų peržengs U-11 komandų barjerą, o B grupėje kovoja ledo ritulio pradinukai, daugeliui kurių - tai pirmosios oficialios ledo ritulio varžybos. 

Varžybos įdomios ir ledo ritulininkų tėvams, kurie iš tolimesnių Lietuvos miestų kartu su savo vaikais į Elekrėnus atvyksta autobusais, turi komandos ekipuotę, vėliavas, tad turnyro lankomumo ir dėmesio galėtų pavydėti bet kuri Lietuvos ledo ritulio čempionato ekipa.