Jungtinių Valstijų San Chosė mieste savaitgalį praūžė Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) "Visų žvaigždių" savaitgalis. Pagrindiniame jo renginyje triumgavo Sidney Crosby ir Mathew Barzalo vedina Metropolitano divizinio komanda.

Turnyre varžėsi keturios ekipos sudarytos iš visų keturių NHL diviziono - Ramiojo vandenyno, Atlanto, Centrinio ir Metrpolitano. Tiesa, varžybos vyko kiek neįprastu formatu - buvo žaidžiami du kėliniai po 10 minučių, o kiekvienai komandai ant ledo atstovaudavo vos po 3 žaidėjus.

Pirmajame pusfinalyje Centrinio diviziono ekipa 10:4 pranoko simbolinę Ramiojo vandenyno diviziono komandą, o antrajame Metrpolitano divizionas 7:4 įveikė atlantiečius.

Finale Metropolitano ekipa Centrinį divizioną pranoko be vargo - 10:5. Už šią pergalę diviziono komandai atiteko 1 mln. dolerių siekiantis prizinis fondas.

Metrpololitano komandą į priekį vedę S. Crosby ir M. Barzalas finale mušė po du įvarčius ir atliko po tris rezultatyvius perdavimus. Naudingiausiu turnyro žaidėju, dėl geresnio pasirodymo pusfinalyje, buvo išrinktas "Pittsburgh Penguins" atstovaujantis S. Crosby.

Be šio turnyro, vyko ir kiti tradiciniai "Žvaigždžių savaitgalio" renginiai. 

Greičiausiu NHL žaidėju trečius metus iš eilės galės vadintis Connoras McDavidas. Jis numatytą distanciją per aikštelę įveikė per 13.378 sek. ir pagrindinį persekiotoją pranoko daugiau nei viena penktąja sekundės dalimi.

Stipriausio smūgio rungtyje lygių neturėjo Johnas Carlsonas. Jo smūgiuotas ritulys skriejo 165,44 km/ val. greičiu.

Smūgių tiklsumo užduotyje triumfavo Davidas Pastrankas - jis fiksavo 11.309 sek. laiką.

Perdavimų rungties nugalėtoju tapo Leonas Draisaitlas, ritulio kontrolės - Johnny Gaudreau, o vartininkų varžytuvėse net 12 smūgių iš eilės atrėmė Henrikas Lundqvistas.