Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL) puikų kėlinį sužaidusi "Tampa Bay Lightning" išlygino finalo serijos iki keturių pergalių rezultatą (1-1). Edmontone vykstančioje finalo serijoje Floridos atstovai 3:2 (3:0, 0:1, 0:1) pranoko "Dallas Stars" žaidėjus.

Visus tris savo įvarčius nugalėtojai pasiekė vos keturių minučių atkarpoje tarp 12 ir 16-os pirmo kėlinio minutės. Nors Dalaso ekipa trečio kėlinio pirmoje pusėje sušvelnino skirtumą iki minimumo, visus likusius "Stars" smūgius atlaikė oponentų vartininkas.

Šiame mače du rezultatyvius perdavimus Tampos komandoje atliko Nikita Kučerovas. Tai padėjo jam pasiekti visų laikų "Lightning" rekordą pagal surinktus taškus atkrintamosiose - 28 naudingumo balai (6 įvarčiai ir 22 rez. perdavimai).

Trečiasis serijos mačas Lietuvos laiku vyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Formaliai namuose žais "Stars", tačiau visa finalo serija vyksta toje pačioje Edmontono "Rogers Place" arenoje.