Lietuvos ledo ritulio bendruomenėje - didelė netektis. Trečiadienį Rokiškio rajone buvo rastas žymaus ledo ritulio trenerio 49 metų Genadijaus Fitingovo kūnas. Įtariama, jog jis buvo nužudytas.

G. Fitingovo paieška vyko savaitę. Pagrindinis nusikaltimo įtariamasis - jo vaikystės draugas. Pastarasis jau kurį laiką buvo sulaikytas, bet neatskleidė, kad prisidėjo prie nusikaltimo.

Rokiškyje gyvenęs ir su žmona dvi dukras auginęs G. Fitingovas iš namų išėjo praėjusį trečiadienį. Jam daugiau nei parą negrįžus namo, žmona kreipėsi į policiją ir pradėta gyventojo paieška. Iš pradžių ji nedavė vaisių, o vėliau pasitvirtino pats kraupiausias scenarijus. 

G. Fitingovas buvo garsiausias vaikų ledo ritulio treneris Rokiškyje. Pastaruoju metu jis dirbdavo su pačiomis jauniausiomis ledo ritulio grupėmis. Pats darbavosi su pirmų ir antrų klasių moklseiviais. Strategas buvo vienas pagrindinių veidų Rokiškio sporto centre, nuolat telkė vaikus sportuoti, skatino fizinį aktyvumą, per savo karjerą išūgdė ne vieną žinomą sportininką.